€ 1850-2300 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 04:24

Propozycja pracy w Niemczech dla pakowaczy również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w zakładzie ze Stuttgartu dla Polaków przy pakowaniu przekąsek na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Pensja: 1850 do 2300 euro brutto miesięcznie – wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem słonych przekąsek oraz dbaniem o odpowiednio wysoką jakość produktu
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie linii produkcyjnej

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność szybkiego wdrażania się w obowiązki
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy niemieckiej do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia do czerwca 2018
  • wsparcie przy formalnościach
  • samodzielne stanowisko
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • zamieszkanie w pensjonacie z dostępem do wspólnej kuchni, internetem, lodówką, cena za miejsce w pokoju 2 osobowym to 150 euro miesięcznie a 2 osobowym 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie słonych przekąsek, Stuttgart”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 4695a034de02051b

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Stuttgart”

  1. Florian habina na 9 listopada 2017 @ 17:36

    Jestem zaintereowany tą ofertą prosze o kontakt na num 537869685

  2. wojtekustupski na 9 listopada 2017 @ 21:26

    Jestem zainteresowany. 691848255

  3. Klaudyna1997 na 10 listopada 2017 @ 13:55

    Interesuje mnie praca od nowego roku.

  4. Witam! jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt 887371043

  5. Mateuszzgorka na 11 listopada 2017 @ 18:54

    665103214 proszę o konktak

  6. Witam jestesmy zainteresowani tą pracą. Proszę o kontakt pod nr 798269036