€ 10 euro brutto + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie sera od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2017 01:09

Aktualna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu sera krojonego na taśmie produkcyjnej. Oferta do podjęcia od zaraz w fabryce z Dortmundu.

Stanowisko: Pakowacz sera
Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości produktu i pakowanie
  • obowiązkiem będzie układanie plastrów sera na tacki, ważenie i odstawianie na taśmę do zafoliowania, jeżeli tacka mieści się w deklarowanej wadze
  • przestrzeganie zasad BHP jest obowiązkowe na tym stanowisku

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w hotelu robotniczym, położonym niedaleko miejsca zatrudnienia
  • początkowo okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia pracy na stałe
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie sera 05/2017, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-sera-dortmund/

ID ogłoszenia: 4175909dd253077f

3 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie sera od zaraz Dortmund”

  1. arturwisniewski na 7 maja 2017 @ 10:44

    Witam jestem zainteresowany oferta , Artur28lat spelniam wymogi prosze o kontakt pod nr 507844106

  2. Robert123412 na 8 maja 2017 @ 15:47

    Witam Wraz z Siostrą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Robert lat: 18
    Karolina lat: 21
    Spełniamy wymogi pracy, proszę bardzo Państwa o kontakt na nr +48725408396

  3. Wojciech na 10 maja 2017 @ 11:51

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Miałem możliwość pracowania już w USA na podobnym stanowisku oraz innych działach. Proszę o informację odnośnie pracy. Oferta spełnia moje oczekiwania. Jestem gotowy podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 726147241 wojciech.sliwka@wp.pl. Pozdrawiam Wojtek