€ 7,000.00

Oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja mebli tapicerowanych, Ilsfeld-Helfenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 74360 Ilsfeld- Helfenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2019 04:32

Także bez znajomości języka niemieckiego dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech przy produkcji mebli tapicerowanych w firmie z Ilsfeld-Helfenberg. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane.

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy pracowników produkcji krzeseł fryzjerskich.

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Firma głównie zajmuje się produkcją tapicerowanych krzeseł i foteli fryzjerskich.

Opis stanowiska:
– czynności pomocnicze związane z produkcją
– klejenie drewnianych elementów
– mocowanie części metalowych

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
– Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
– Stałą, fachową obsługę ze strony Opiekuna projektu

Oczekujemy:
– Doświadczenia przy pracach w tekstyliach lub produkcją mebli
– Zaangażowanie w powierzone zadania
– Możliwości wyjazdu własnym samochodem

agata.smieciuch@polskihr.eu

ID ogłoszenia: 7595dbab6b2266cd

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja mebli tapicerowanych, Ilsfeld-Helfenberg”

  1. Mateusz1987 na 24 stycznia 2020 @ 13:15

    Witam szkoda że już nieaktualne