€ 1680 euro brutto/mc + premie

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 02:56

Poszukujemy od zaraz chętnych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu i ozdabianiu czekoladek. Zatrudnienie w Berlinie dla 2 Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 1680 euro brutto miesięcznie plus premie
Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zadania manualne przy pakowaniu oraz ozdabianiu czekoladek na ostatnim etapie produkcji w niewielkiej manufakturze z Berlina
  • wypełnianie zadać zgodnie z regulaminem wewnętrznym i zasadami BHP do pracy z żywnością

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka z sanepidu do wglądu
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej lub posiadające dyplom szkoły cukierniczej
  • szybkość wdrażania się w obowiązki
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby
  • bardzo dobre zarobki i wysokie premie
  • legalną umowę niemiecką na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie-czekoladek/02/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 594588e2a554d047

8 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Berlin”

  1. Robert Puszakowski na 30 stycznia 2017 @ 15:40

    jestem zainteresowany państwa oferta wraz kolega.gotowosc od zaraz,oto numer tel +4915216178073

  2. Witam wraz z koleznaka szukamy pracy , prosze o kontakt
    e-mail kinia1817@interia.eu

  3. PiotrBartek na 1 lutego 2017 @ 13:22

    Witam jestem zaunteresowany praca .prosze o telefon 791 527050

  4. PiotrBartek na 1 lutego 2017 @ 13:23

    Witam jestem zaunteresowany praca .prosze o kontakt na telefon 791527050

  5. Darsonxd na 2 lutego 2017 @ 19:41

    Witam !
    Dwie młode i pełne energii dziewczyny, są zainteresowane ofertą 🙂
    721 411 336
    Pozdrawiam

  6. handzlik18 na 6 lutego 2017 @ 16:30

    para zainteresowana praca i gotowa od zaraz jechac do pracy 731635454

  7. Jestem zainteresowany ofertą tej pracy gotowy do wyjazdu w każdym momencie
    Knauf87@Interia.pl
    513149587

  8. SZYMONEK2011 na 26 stycznia 2019 @ 19:16

    WITAM , 2 OSOBY PANIE ,JA Z KOLEŻANKĄ JESTEŚMY ZAINTERESOWANE PAŃSTWA OFERTĄ. PROSZĘ O KONTAKT 728333644