€ 10/h +dodatki

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu czekolady od zaraz Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 maja 2019 04:49

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Bochum 2019.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Bochum, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie jako pakowacz wyrobów czekoladowych
  • do obowiązków osoby zatrudnionej należy kompletowanie zamówień, przeprowadzanie kontroli jakości oraz inne zadania o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • możliwość przyjechania swoim autem
  • wysoka sprawność fizyczna oraz zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na pełen etat
  • dla pracowników najlepszych umowa na stałe
  • gwarancja dużej liczby godzin
  • stałe wsparcie koordynatora
  • pomoc przy formalnościach, również przy rozliczeniach podatkowych
  • premia na wakacje i święta
  • po 18 miesiącach możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/czekolada-pakowanie

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/299095/0

ID ogłoszenia: 1005ce1cc3a6e0f1

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.