€ 1200-1400 + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie mięsa od zaraz Rheinstetten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheinstetten
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 marca 2017 01:15

Zakład mięsny z  Rheinstetten pilnie zatrudni osoby do pakowania wyrobów mięsnych. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka na produkcji mięsnej. Pracodawca zapewnia zamieszkanie darmowe na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz mięsa w zakładzie produkcyjnym
Miasto: Rheinstetten, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: ok 1200 do 1400 euro miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych, głównie pakowanie wyrobów mięsnych

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • punktualność
  • pracowitość
  • samodyscyplina
  • możliwość pilnego wyjazdu do pracy za granicą
  • duże zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki zawsze wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu bezpłatnie
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • pracę 5 do 6 dni na tydzień w zależności od działu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem poczty elektronicznej, CV należy przesłać na adres:

  • s.pliszka@meatpros.com.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: 665 701 788

źródło: http://praca-niemcy123.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-pakowanie-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-rheinstetten/

ID ogłoszenia: 5758cec940060f8

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie mięsa od zaraz Rheinstetten”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana z moim partnerem Państwa ofertą pracy posiadamy już doświadczenie przy pracy na produkcji .Na wyjazd jesteśmy gotowi od zaraz bardzo proszę o kontakt 574308784lub na e -mail:baska_sw@o2.pl Dziękujemy

  2. baki107@wp.pl na 27 marca 2017 @ 09:24

    Witam serdecznie jestem Krzysiek jestem zainteresowany ofertą pracy pozdrawiam