€ na akord

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2017 03:23

Aktualna propozycja zatrudnienia w okolicy miasta Rostock przy zbiorze truskawek. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego ale z doświadczeniem na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce: okolice Rostocku
Zarobki: stawka akordowa w wysokości 2,94 euro netto od skrzynki o wadze 4 kg bądź 0,80 euro za małe wiaderko truskawek zepsutych

Obowiązki:

  • praca przy zbiorze truskawek, pracodawca ustalił realne limity zbiorów w wysokości 10-11 kg na godzinę
  • na miejscu pracują brygadziści którzy odbierają skrzynki z owocami na bieżąco

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej przy zbiorze truskawek
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • dobra sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • energiczność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki akordowe
  • pracę na zadbanym polu
  • 7 dni pracy w tygodniu
  • dobre zaplecze socjalne
  • bezpłatne miejsce parkingowe
  • darmowe wifi
  • zakwaterowanie płatne jest w cenie 10 euro dziennie – w tej cenie mieści się śniadanie oraz obiad
  • raz na tydzień zaliczka w wysokości 20-40 euro
  • przejrzyste warunki pracy
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Prosimy dzwonić na numer: 94 36 62 712

źródło: karls.pl

ID ogłoszenia: 8695921dcb202735

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek Rostock”

  1. sabina1009 na 31 maja 2017 @ 10:26

    jestem zainteresowana z koleżanką, proszę o kontakt