€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Bielefeld pakowanie słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:15

Producent słodyczy z Bielefeld poszukuje pracowników do pakowania wyrobów na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Bielefeld, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce słodyczy.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie słodkości przy taśmie produkcyjnej.
  • Zadania będą wykonywane w grupie.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • gotowość do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy oraz własne auto
  • zdolność do utrzymywania porządku w miejscu pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na stałe
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • pomoc w sprawach urzędowych związanych np z zameldowaniem

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 22555c97580401d

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Bielefeld pakowanie słodyczy”

  1. Natalia89 na 21 maja 2015 @ 08:54

    Witam jestem zainteresowana pracą,mam doświadczenie w pracy na produkcji pracowałam 7 lat również przy słodyczach .Proszę o kontakt nati090989@wp.pl

  2. k.lyczko na 21 maja 2015 @ 20:35

    Jestem zainteresowana ofretą pracy, mam 32 lata, jestem pracowita, sumienna i obowiązkowa, proszę o kontakt, k.lyczko@gazeta.pl, +48504193716

  3. Witam jestem zainteresowana ofertą mam9 letnie doświadczenie pracy na produkcji jestem osobą pracowitą oboaiązkową prosze o kontakt 781484792

  4. Witam serdecznie. Prace moge podjac od zaraz bo mieszkam obecnie w Bielefeldzie, wiec pracodawca nie bedzie musial martwic sie o meldunek i mieszkanie dla mnie. Mam 31 lat, jestem obowiazkowy, pracowity, sumienny, nie boje sie ciezkiej pracy. Wyslalem juz swoje CV i aplikacje. Mam zamiar podjac prace na stale o ile jest taka mozliwosc.
    Bardzo prosze o kontakt 0151 686 400 31 lub na e-maila tomaszwloch1@wp.pl

  5. darekania na 29 maja 2015 @ 19:26

    Dzień dobry jestesmy zainteresowani pracą na wakacje 2015 od 01,07,2015 do31,08,2015
    posiadamy auto i lokum
    aniawierzba23@wp.pl

    01736929549