€ od 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla grup pakowanie bakalii Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 lipca 2016 01:09

Od zaraz poszukujemy Polaków bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla grup. Pracodawca pomaga w znalezieniu miejsca zamieszkania.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: początkowo stawka godzinowa będzie wynosiła 10 euro brutto

Obowiązki:

  • kontrolowanie automatycznego procesu pakowania orzeszków, suszonych owoców
  • zdejmowanie z taśmy gotowych opakowań i układanie ich w kartonach
  • sprawdzanie wagi opakowań
  • współpraca z innymi działami
  • przygotowywanie mieszanek orzechów lub prace produkcyjne

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • wykonywanie prac zgodnie z zasadami BHP
  • wsparcie we wdrażaniu się w obowiązki
  • dużym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu lub produkcji spożywczej
  • ostrożność, dokładność

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu kwatery
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • pracę w nowoczesnej fabryce
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • legalne warunki zatrudnienia
  • prawo do urlopy
  • po pomyślnym przebyciu umowy na okres próbny i podpisaniu nowej na czas nieokreślony stawka godzinowa wzrośnie do 11,50 euro brutto

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: neuearbeit@berlin.com

W nagłówku należy wpisać: Niemcy praca przy pakowaniu bakalii

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-grup-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 251578632b4561dc