€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Koblecja na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:04

Oferujemy zatrudnienie w Koblencji od grudnia przy komisjonowaniu towaru na magazynie z żywnością. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Koblencja, Niemcy

Start: od zaraz, start 1 grudnia 2015

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Numer referencyjny: BKB/KOBLENZ/DEZEMBER

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • zadania wykonywane będą na magazynie z żywnością
  • obowiązkiem będzie praca z użyciem wózka jezdniowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek i załadunek towarów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego w zakresie liczebników
  • posiadanie doświadczenia w pracy ze skanerem oraz umiejętność obsługi wózków widłowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • umowę na dłuższy czas
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 585565a4bf593a9a