€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Kolonia przy pakowaniu perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 00:15

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu i przepakowaniu perfum. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • przepakowywanie perfum w nowe opakowania – zerwanie perfum, zmiana kartonika na nowe
  • naklejanie nowych etykiet
  • ponowne zapakowanie w opakowania kartonowe i foliowanie

Oczekiwania:

  • możliwość pozostawania na nadgodziny jeżeli zajdzie taka konieczność
  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • dobre zorganizowanie
  • optymizm
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysoką stawkę godzinową wraz z możliwością otrzymania premii pracowniczych
  • prawo do urlopu
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pomoc na miejscu
  • wsparcie ze zorganizowaniem miejsca zamieszkania
  • pełny etat z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Pakowanie pralinek, Düsseldorf”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 28855c1e52530c54

6 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Kolonia przy pakowaniu perfum”

  1. andrzejlucek na 7 sierpnia 2015 @ 15:16

    Witam! poszukuję pracy, zwielką checią podjoł bym się w/w pracy czekam na dalsze instrukcje jestem wpełni sprawny fizycznie mam 58 l.Pozdrawiam – Andrzej

  2. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem mam doświadczenie pracy w magazynie ponadto mam doświadczenie jako operator wózka widłowego mój nr tel.725-579-391 pozdrawiam Dawid

  3. Witam.Jestem zainteresowany taką oferta pracy.Wysyłam CV z numerem telefonu :
    +48 696-637-749, mam też drug osobę elektryka.Zbyszek
    e-mail: malyzbyszek1978@interia.pl

  4. Maciek1981 na 10 sierpnia 2015 @ 12:15

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Mogę podjąć prace wraz z kolgą Piotrek w każdej chwili . CV wysłałem na w/w adres e-mail :
    Nr tel : +48 508 076 169 e-mail: batonixs07@interia.pl

  5. damiandedek na 12 sierpnia 2015 @ 13:58

    Witam.Jestem zainteresowany tą ofertą. Jeśli poszukują Państwo osoby młodej która będzie mogła zostać na dłuższy okres czasu proszę o kontakt 785795514. Zostawiam tez swoje CV

  6. wioleta wawrzyniak na 26 sierpnia 2015 @ 15:03

    Witam czy ta oferta jest jeszcze aktualna mieszkam w hurth mam 23 lata i jesterm zainteresowana waszą ofertą moj nr tel. +49 151 71 14 41 84