€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka komisjoner magazyn Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 maja 2015 04:27

Magazyn z Lipska od zaraz szuka pracowników na stanowisko komisjoner. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień w dziale fresh.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Numer referencyjny: KOM/05/Lipsk

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie wykonywał prace na dziale fresh w magazynie spożywczym z Lipska.
  • Do zadań należeć będzie przede wszystkim komisjonowanie towaru z użyciem sknera lub systemu słuchawkowego.
  • Inne zadania na magazynie mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku wymagane
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie gotowość do przyjazdu własnym samochodem

Oferta:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy polskiej do 30.06
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 609554a17be0f6e9

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka komisjoner magazyn Lipsk”

  1. michal93ll na 7 maja 2015 @ 22:44

    Witam jestem młodym,pracowitym energicznym chłopakiem.Jestem zainteresowany praca od zaraz.Mam doswiadczenie w pracy na magazynie aktualnie pracuje jako magazynier mam uprawnienia na jazde wozkami widłowymi.Kontakt 692716482.Pozdrawiam Michał.