€ od 9,23 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka komisjonowanie na magazynie Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:23

Propozycja zatrudnienia w mieście Fulda na stanowisku komisjonera. Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy komisjonowaniu towarów na magazynie.

Stanowisko: Komisjoner
Miejscowość: Fulda, Gochsheim – Niemcy
Zarobki: stawka godzinowa od 9,23 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie produktów z użyciem skanera oraz wózka paleciaka lub akumulatorowego
  • prace fizyczne, polegające na rozładunku i załadunku towarów
  • zabezpieczanie artykułów przed wysyłką – owijanie palet folią strechową
  • przenoszenie paczek o wadze do 35 kilogramów

Wymagania:

  • minimum półroczne doświadczenie w pracy na stanowisku komisjonera
  • zdolność obsługi wózka peletowego
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie socjalne
  • miesięcznie około 150 godzin pracy plus możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pełny etat
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę
  • satysfakcjonujące zarobki

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na podany adres:

  • rekrutacja@glico.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-towarow-do-marketu-niemcy-3785299.html

ID ogłoszenia: 755966ae10b6efd