€ 8,80 euro brutto/h + premie

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 00:56

Poszukujemy pracowników zainteresowanych pracą w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie dla Polaków we Freiburgu od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane zgłoszenia zarówno od pań jak i od panów.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Freiburg, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę + premie

Obowiązki:

  • wsparcie wszelkich prac magazynowych
  • pomoc w komisjonowaniu, pakowaniu
  • obsługa dostaw

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • duża motywacja
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • bezkonfliktowość
  • odpowiedzialne podchodzenia do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wprowadzenie w obowiązki
  • dla chętnych możemy pomóc zorganizować zakwaterowanie
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • j.plur@dynamic-zeitarbeit.de

Dla zainteresowanych możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 004976159046310
Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 12 i od 14 do 17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-magazynie-bez-jezyka-freiburg-jako-magazynier-magazynierka/

ID ogłoszenia: 760569f65ea6b0a2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Freiburg”

  1. Jesteśmy zainteresowani w raz z partnerem na stanowisko magazynier Freiburg.tel.794998553.