€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie komisjoner Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 października 2015 01:28

Magazyn z Kolonii zatrudni od zaraz komisjonera do zbierania zamówień i pakowania. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Ulm, Bremen, Langenau, Hamburg

Numer referencyjny: 06/2015KO

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie komisjonował towar na euro palety z użyciem systemu pick by voice, monitorów lub skanera.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem.
  • Obowiązkiem będzie rozładunek i załadunek.
  • Praca będzie wymagała obsługi akumulatorowego wózka widłowego niskiego składowania z platformą jezdną dla operatora

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkie tempo pracy
  • duże zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność liczenia w języku niemieckim do 1000
  • wiek do 40

Zapewniamy:

  • pracę ma czas nieokreślony
  • umowę zgodną z niemieckim standardami
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zapewnione przeszkolenie z zakresu obsługi wózka niskiego załadunku oraz systemu informatycznego używanego na magazynie
  • wysokie zarobki
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres:

  • recruiting@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2978387.html

ID ogłoszenia: 520561188fd4d748