€ 1800-2200 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji AGD od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 maja 2017 02:20

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji sprzętu AGD. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz, dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: przydzielane indywidualnie na podstawie doświadczenia, umiejętności oraz stopnia znajomości języka niemieckiego w wysokości około 1800-2200 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż pralek przy taśmie produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą za pomocą elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość i szczegółowość
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opcja zorganizowania przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Zgłoszenia zatytułowane: „Produkcja AGD, imię i nazwisko” należy przesłać z załączeniem CV na poniższej podany adres kontaktowy:
einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-agd-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 380591c937c7e156

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji AGD od zaraz Stuttgart”

  1. 19Mika20 na 20 maja 2017 @ 13:14

    Jestem zainteresowany ofertą pracy i moge zacząć od zaraz. Bardzo prosze o kontakt.

    +49 176 65139694
    D.Mincer@gmx.de