€ 8,80 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji sałatek Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 maja 2016 00:45

Oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków na produkcji sałatek owocowo-warzywnych przy przygotowywaniu składników. Zatrudnienie w Schwalmtal bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Schwalmtal, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • manualne prace mające na celu przygotować składniki – obieranie, krojenie, szatkowanie
  • zadania będą wykonywane ręcznie oraz maszynowo
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • doświadczenie produkcyjne
  • chęć do nawiązania stałej współpracy i regularnych wyjazdów
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym w niemieckim sanepidzie, koszt to ok. 30 euro
  • atutem będzie gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • bardzo dobre zarobki w euro
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • przejazdy wewnętrzne
  • opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

Możliwy kontakt telefoniczny pod numerem: +48 42 680 45 85

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-produkcji-salatek-owocowo-warzywnych-schwalmtal/

ID ogłoszenia: 961572a553cb0bf2