€ 10,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz produkcja samochodów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 04:10

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy montażu samochodów znanej marki. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • Prace montażowe polegające na łączeniu elementów. Pracownik będzie odpowiadał za montaż na jednym z kilku etapów produkcyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych
  • zmotywowanie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • samodzielność oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowa o pracę będzie podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, bez pośredników
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • samodzielne stanowisko
  • pomagamy pracownikom w poszukiwaniu zamieszkania
  • wsparcie w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Produkcja samochodów, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-produkcji-przy-montazu-aut-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 12856bbbf3db7745

18 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz produkcja samochodów”

  1. ewcia2792 na 11 lutego 2016 @ 11:17

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą ofertą, posiadam doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako technik pojazdów samochodowych, proszę o kontakt: +48605355490

  2. mieczyslaw7402 na 11 lutego 2016 @ 13:10

    Jestem zainteresowany z kolegom od zaraz tylko proszę o podanie więcej informacji
    z zamieszkaniem jak wygląda to finansowo.Proszę o informację na email
    mieczyslaw74@op.pl.

  3. Piotr2183 na 11 lutego 2016 @ 14:52

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam doświadczenie przy produkcji, pracowałem w fabryce Volkswagena w Niemczech.
    Proszę o kontakt i szczeguły oferty cv wysłałem pod podany adres e-mail.
    Kontakt ze mną E-mail: piotrek19830721@wp.pl
    Pozdrawiam.

  4. Witam.
    CV przesłałem na podany adres, jestem zainteresowany tą ofertą, posiadam doświadczenie na produkcji w branży motoryzacyjnej.
    Pozdrawiam

  5. Piotr2183 na 12 lutego 2016 @ 11:28

    Witam.
    Cv przesłałem na podany adres e-mail.
    Mój e-mail: piotrek19830721@wp.pl
    Pozdrawiam

  6. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy, jestem mobilny, CV prześlę na podany adres.
    Dziękuję Pozdrawiam

  7. Krystian221 na 12 lutego 2016 @ 19:59

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy, posiadam doświadczenie przy montażu oraz
    ukończyłem technikum mechaniczne.
    Pozdrawiam

  8. Witam,jestem zainteresowany, posiadam 12 lat praktyki w fabryce samochodów na kilku obszarach montażu głównego…CV prześlę i podaję numer:+48 884058662
    email: arturoz2@tlen.pl

  9. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy idealna dla mnie .
    Mobilność i zmianowosc to dla mnie żadna trudność.
    Przęśle CV .
    Mój nr.669341263.
    Pozdrawiam.

  10. witam jestem zainteresowany z zawodu jestem mechanik samochodowy mam 53 lata praca na zmiany to żaden problem nie jestem mobilny .
    Mój Num Tel:+48699800007

  11. witam jestem zainteresowany pracom z zawodu jestem mechanik samochodowy mam 53 lata praca na zmiany to żaden problem nie jestem mobilny .

  12. Bartos2016 na 15 lutego 2016 @ 00:05

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Z zawodu jestem mechanikiem samochodwym , praca zmianowa to żaden problem. Jestem osoba zmotywowana i gotowa podjęcia pracy od zaraz.

    Kontakt z mija osoba przez meil ligus15@amorki.pl

  13. waldemar.studzinski na 16 lutego 2016 @ 17:37

    Witam

    Mam 32 lata. Numer kontaktowy 880-110-695
    Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz

    Pozdrawaiam
    WS

  14. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mój kontakt 609469558

  15. TOMEKSOSINSKI na 21 lutego 2016 @ 17:10

    Witam

    Jestem zainteresowany ofertą.Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz.
    mój numer kontaktowy: 693 319 188

    pozdrawiam

    TMS

  16. Pawel Libigocki na 25 lutego 2016 @ 14:53

    Jestem ta oferta bardzo zainteresowany i prosze o Kontakt 01578/22/70/343

  17. Marcin198500 na 2 kwietnia 2016 @ 14:23

    Witam jestem zainteresowany tą pracą.
    Jestem w stanie w podjąć tą pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 792975916
    Lub e mail: boyofnight20@wp.pl