€ 1700 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 02:46

Oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza bakalii w fabryce z Dortmundu. Zatrudnienie od zaraz dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu oraz obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na produkcji przy pakowaniu jednego rodzaju oraz sporządzaniu mieszanek bakalii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odmierzanie składników oraz obsługę maszyn produkcyjnych
  • do zadań może równie należeć pakowanie gotowego produktu
  • inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wydajność, pracowitość
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • wdrożenie w zadania
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach, koszt miesięczny to 250 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysłanie aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Bakalie, Dortmund 2017

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-bakalii-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 5045937c23614f98

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii od zaraz Dortmund”

  1. Ja i chłopak jesteśmy zainteresowani pańska ofertą. Mój e-mail to wigusniedzwiedziadel@wp.pl Prosimy o odpowiedz

  2. ula-borowska na 21 czerwca 2017 @ 10:37

    witam. Jestem zainteresowana ofertą wraz ze znajomymi. Jestesmy pracowici i mobilni +48 668 880 008 ula-borowska@wp.pl / Pozdrawiam