€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2015 05:09

Producent ciastek z Berlina poszukuje pracowników na stanowisko pakowacz. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Na niniejszym stanowisku zadania będą polegały na pakowaniu gotowych ciastek do plastikowych tacek. Inne zadania produkcyjne związane z wypiekaniem, kontrolą jakości lub przygotowaniem mieszkanek.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • pożądanie badania do pracy  z żywnością wykonane w sanepidzie
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferta:

  • płatne w wysokości 255 euro miesięcznie lokum – w pełni wyposażone – kuchenka, lodówka, pralka, łóżka, szafki
  • zatrudnienie na 3 miesiące na niemieckiej umowie o pracę
  • możliwość przedłużenia umowy dla pracowników najlepszych
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • satysfakcjonujące stawki godzinowe oraz dodatki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Pakowanie ciastek, Berlin, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com
Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1155be84f8b518d

12 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie od zaraz Berlin”

  1. Witam
    Mam na imię Rafał i wraz z dziewczyną jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem.
    Szukamy pracy na magazynie jesteśmy ambitni i energiczni bez nałogów. Mamy własne auto i prawa jazdy kat B
    Proszę o kontakt: 664835115
    mail: zaba871@gmail.com

    • Witamy serdecznie . Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Mamy 3 letnie doświadczenie w pakowaniu . Jesteśmy parą energiczną,solidną,nie boimy się żadnej pracy,dyspozycyjni z własnym autem . Zwracamy się z prośbą o kontakt asienka19861001@wp.pl lub 724100978.
      Serdecznie dziękujemy z poważaniem Joanna i Radosław.

  2. Marcin Iwonka na 4 sierpnia 2015 @ 01:59

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin, Iwona

  3. harnas_123 na 5 sierpnia 2015 @ 15:17

    Witam,
    Jestem również zainteresowany Państwa ofertą pracy od zaraz.
    Moje dane kontaktowe: 0048535899411 oraz adres emailowy: harnas_123@wp.pl
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  4. Bartosz Wochen na 6 sierpnia 2015 @ 12:10

    Witam,
    Również jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem młodym, silnym mężczyzną. Mam 21lat, mieszkam w Berlinie, więc ewentualne dojazdy to nie problem. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Pracę jestem w stanie podjąć od zaraz.
    Moje dane kontaktowe:
    Tel 00 48 667 137 615
    lub e mail bartoszwochen@gmail.com
    Pozdrawiam,
    Bartosz Wocheń

  5. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą w charakterze pakowania ciastek. Berlin.
    Jesteśmy zmotywowane do pracy, sumienne i pracowite, bezkonfliktowe.
    Zaangażowane w powierzone obowiązki.Kontakt +49 152 135 299 11 lub +48 730 237 067.

  6. Witam. Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą.Mogę podjąć pracę od zaraz. Jestem ambitną, solidną i energiczną bez problemowa i bez nałogów . Mam własne auto i prawo jazdy Kat B .Proszę o kontakt pod nr. tel.512 585 384

  7. Witam. Jestem dyspozycyjna, pracę mogę podjąć od zaraz. Bez nałogów pracowita, solidna.Posiadam prawo jazdy Kat.B. proszę o kontakt 606642788

  8. Witam
    Jestem dyspozycyjny, pracę mogę podjąć natychmiast. Contact +48 795 923 976

  9. Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt emailowy: buziuchna@gmail.com lub tel.723909263

  10. Jeśli wciąż poszukują Państwo osób do pracy to proszę o kontakt 785795514. Jestem młodą solidną energiczną osobą która pracowała już na taśmie , dyspozycyjny od każdej w chwili . Zostawiam swoje Cv