€ 9,23 euro/h + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pomocnik w pralni Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:43

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocnika – pracownika pralni przemysłowej. Zatrudnienie w Bonn z zakwaterowaniem zorganizowanym darmowo na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik
Miejscowość: Bonn, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,23 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem a także składaniem prania
  • włączanie i obsługa pralek
  • załadunek rzeczy
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • przygotowywanie artykułów do prasowania

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • samodzielność, zdyscyplinowanie
  • dużą zaletą będzie posiadanie własnego samochodu
  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • bardzo dobra kondycja i duża siła fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Wymagania:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia wraz z drukiem A1 i kartą EKUZ
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 9,23 euro na godzinę
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 42759344348082a3

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pomocnik w pralni Bonn”

  1. Witam.Jestem zainteresowany ofertą.Proszę o kontakt 799029297

  2. Semeniuk na 1 lipca 2017 @ 13:01

    780030699 prosze o kontakt