€ 1750/mc brutto + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja kosmetyków Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 04:39

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji kosmetyków naturalnych. Oferta z fabryki w Berlinie od zaraz również bez doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Liczba miejsc do obsadzenia: 2 – UWAGA jest to rekrutacja uzupełniająca!

Umowa: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie w zakładzie słynącym z produkcji kosmetyków naturalnych
  • obowiązkiem będzie praca przy taśmie oraz pakowanie, nakładanie zakrętek, przeprowadzanie testów jakościowych itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy zgodnie z wytycznymi i wg zasad BHP
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie, zsdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • zdolność do pracy z ludźmi, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym – 40 godzin na tydzień plus opcja wypracowywania nadgodzin
  • umowę próbną na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w kwaterach pracowniczych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja kosmetyków naturalnych, Berlin – rekrutacja uzupełniająca!” pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4155a082ae01215f

9 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja kosmetyków Berlin od zaraz”

  1. Jestem zainteresowana

  2. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą 601516366

  3. Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany Państwa ogłoszeniem przez o 15 lat pracuję jako fryzjer więc znajomość kosmetyków nie jest mi obca jak i odmierzanie i sprawdzanie. Serdecznie pozdrawiam i proszę o kontakt mój numer: 698837336 Michał Zarzycki

  4. Jestem zainteresowany

  5. Jestem zainteresowany Panstwa ogloszeniem moj numer – 787 263 480

  6. Wieronski.T na 20 listopada 2017 @ 12:34

    Witam,
    jestem zainteresowany przedstawioną ofertą.

  7. Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą. nr tel:+48506080391

  8. Witam jestem zainteresowana. Mieszkam w
    Berlinie. Tel +4915218846701.

  9. Witam jestem zainteresowana tą ofertą .
    Mieszkam w Berlinie. Tel +4915218846701. Prosze o odpowiedź.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.