€ 10,60-13,30/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka w budownictwie od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 lutego 2019 04:18

Szukamy pracowników budowlanych od zaraz na stanowiska murarza, malarza, tynkarza w Stuttgarcie. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w budownictwie, ale z doświadczeniem i motywacją.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,60 do 13,30 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • oferta skierowana dla pracowników budowlanych o specjalizacji – murarza, tynkarza, malarza, dociepleniowca
  • prace przy remontach i wykończeniach

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto na czas wyjazdu
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziane aczkolwiek nie jest konieczne
  • konieczność posiadania doświadczenia zawodowego minimum 2 letniego
  • zaangażowanie, profesjonalizm

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe
  • umowę niemiecką wraz z dostępem do świadczeń socjalnych
  • dietę w wysokości ok 5-6 euro na godzinę
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • wsparcie konsultanta
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • pomoc w sprawach organizacyjnych i zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.intermundia.pl/oferta/dla-pracownika/aplikuj

ID ogłoszenia: 5035c69a9126d069