€ 1600-1700

Oferta pracy w Niemczech dla bez języka dla lakiernika samochodowego, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 05:37
  • Wygasa: 1 dzień, 1 godzina

Firma z Monachium poszukuje obecnie lakierników samochodowych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy naprawie karoserii samochodowych i przygotowaniu do lakierowania.

Opis stanowiska pracy:
– naprawa uszkodzonej karoserii samochodowej,
– kontrola, regulacja montaż maski silnika; klapy tylnej i drzwi, silnika
– przygotowanie elementów do lakierowania

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie- 1600-1700 netto
– niemiecką umowę o pracę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie,
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagamy:
– gotowości do pracy zmianowej – 2 zmiany,
– mile widziane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,
– doświadczenia na stanowisku lakiernika

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 3795b2a0c1a27f7c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: bednorz
  • Zarejestrowany od: 19 czerwca 2018

Inne przedmioty dodane przez bednorz

Ostatnie przedmioty dodane przez bednorz »