€ 12 - 16 € / h (wg kwalifikacji)

Oferta pracy w Niemczech dla blacharza pojazdów mechanicznych, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin i okolice
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała lub czasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 01:41

W rejonie Berlina możliwa od zaraz praca w Niemczech na stanowisku blacharza pojazdów mechanicznych. Ogłoszenie adresowane do kandydatów z doświadczeniem w zawodzie.

Miejsce pracy Berlin
Okres próbny 6-miesięcy
Zadania ogólne zlecenia w/g kwaliwikacji

– dokonywanie napraw blacharskich
– samodzielna naprawa samochodów osobowych po wypadkach (głównie blacharka samochodowa, a także elementy nadwozia, usuwanie wgnieceń, dziur i odnowienie skorodowanych obszarów)
– wymiana i naprawa uszkodzonych paneli zgodnie z zaleceniami producenta

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Bardzo dobre wynagrodzenie 12-16 €/h w/g kwalifikacji / możliwe zaliczki
• Kontrakt stały lub czasowy
• Bezterminową umowe i pełen pakiet świadczen socjalnych w/g prawa niemieckiego
• Dodatkowe diety otrzymywane za każdy przepracowany dzień
• Pomoc w organizacji komfortowego zakwaterowania na miejscu
• Profesjonalne wsparcie ze strony polskojęzycznych dysponentów
• Bezpłatne przygotowanie profesjonalnego profilu i przedstawienie kandydatury pracodawcy
• Pezpłatna odzież robocza
Czas pracy
Pełen wymiar czasu pracy

ID ogłoszenia: 4475a6ae9c16dc0f

Brak tagów

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla blacharza pojazdów mechanicznych, Berlin”

  1. Ja 123456789 na 31 stycznia 2018 @ 16:02

    Jestem zainteresowany ofertą jako blacharz samochodowy. Spore doswiadczenie.Mieszkam w Berlinie mój nr.+4917664416327