€ od 1600 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 października 2016 03:01

Opcja zatrudnienia w Brunszwiku dla budowlańców przy regipsach, murowaniu i malowaniu. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miasto: Brunszwik, Niemcy

Pensja: stawka godzinowa wynosi 11,50 euro brutto co daje miesięcznie od 1600 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane związane z murowaniem, tynkowaniem, szpachlowaniem, malowaniem oraz tapetowaniem
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za montaż ścian działowych i sufitów podwieszanych
  • do zadań należeć będzie również docieplanie budynków

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na budowie przez minimum 3 lata
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim
  • solidne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 50 euro tygodniowo
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień
  • pracodawca umożliwia opcję cyklicznych zjazdów do Polski

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres:

  • info@wela-immoservice.de

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 48517854921

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-ogolnobudowlany-3498531.html

ID ogłoszenia: 2095803fa1d744d3