€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech dla grup Erfurt na produkcji części z tworzyw sztucznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2015 04:50

Producent części z tworzyw sztucznych z branży samochodowej da pracę w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie w Erfurcie dla grup 5 osobowych przy obsłudze maszyn, sortowaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnienie w fabryce części z tworzyw sztucznych na potrzeby branży samochodowej.
  • Pracownicy będą przydzielani do prac produkcyjnych takich jak: obsługa maszyn produkcyjnych, montaż, składnie, skręcanie, sortowanie oraz pakowanie.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • duże zaangażowanie
  • motywacja
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • gotowość do przyjazdu własnym samochodem
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • sumienność

Oferujemy:

  • pracę najlepiej dla 5 osobowej grupy
  • niemiecką umowę
  • wysokie stawki godzinowe
  • pomoc koordynatorów polskiego pochodzenia
  • zapewnione zamieszkanie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • wsparcie w dopełnieniu formalności i kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pomocnik produkcji” należy przesłać z załączeniem CV na adres:
agnes.konkolewska@primajob.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23jdbe/

ID ogłoszenia: 13655bec483f357b