€ do uzgodnienia + zakwaterowanie bezpł.

Oferta pracy w Niemczech dla grup od zaraz wykładanie towaru bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:31

Zatrudnimy od zaraz grupy 5 osobowe do wykładania towarów na półki sklepowe. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na okres trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik do wykładania towarów
Miejsce: Niemcy
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Oferta skierowana jest do 5 osobowych zespołów, mogących przyjechać swoim autem. Wystarczy, że jedna osoba w grupie będzie porozumiewała się komunikatywnie w języku niemieckim.

Obowiązki:

  • porządkowanie towarów na półkach i wykładanie towaru
  • kontrolowanie jakości artykułów, sprawdzanie dat ważności i zdejmowanie produktów uszkodzonych
  • inne prace zlecone przez koordynatora, np: rozładunek dostaw

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie i znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania swoim autem
  • bardzo dobra kondycja i siła fizyczna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • dodatki na pokrycie kosztów przejazdów
  • darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 1195851ea9a66519

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla grup od zaraz wykładanie towaru bez języka”

  1. Witam. razem z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy przy wykładaniu towaru. Mamy własny samochód ale żadne z nas nie zna niemieckiego. Możemy wyjechać 14 stycznia. Proszę o kontakt telefoniczny 514133444