€ 1800-2000€

Oferta pracy w Niemczech dla kelnera lub kelnerki, Kroeslin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kroeslin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2017 06:45

Do podjęcia dobrze płatna praca w Niemczech w branży gastronomicznej dla kelnera bądź kelnerki w restauracji hotelu działającego w miejscowości Kroeslin.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży hotelarskiej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy: Niemcy, 17440 Kroeslin
Nr referencyjny: KE/103/2017

Opis stanowiska
• Bezpośrednia obsługa gości hotelowych (restauracja)
• Przyjmowanie i realizowanie zamówień
• Rozliczanie klientów i wystawianie rachunków
• Praca 5dni w tygodniu, 2 dni wolne

Wymagania
• Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę : od 1800€- 2000€ brutto/ mies.+ napiwki+ dodatki za nocki(+25%) niedziele(+50%) i święta(+125%)
• umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas określony
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, płatne 200€
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule KE/103/2017

ID ogłoszenia: 54259e73d889307c