€ 7,50 euro

Oferta pracy w Niemczech dla kelnera/kelnerki Oberhof w hotelu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberhof
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 grudnia 2013 01:17

Hotel z Oberhof zatrudni pracowników fizycznych na stanowisko kelner-kelnerka. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy obsłudze klientów, przynoszeniu dań.

Stanowisko: Kelner/kelnerka

Lokalizacja: Oberhof

Wynagrodzenie: 7,50 euro brutto/h

Zadania:

  • Od pracownika będziemy wymagać witania gości, przyjmowania zamówień, obsługiwania klientów, przynoszeniu dań.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • wymagamy koniecznie doświadczenia w poprzedniej pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość pracy na zmiany
  • nienaganny wygląd i kultura
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • możliwość awansu
  • dodatki z okazji świąt
  • organizujemy transport do Niemiec i zamieszkanie
  • płatny urlop
  • pomagamy przy meldunku oraz Kindergeld

Aplikacja:
drogą elektroniczną: prosimy przesłać CV w języku niemieckim i dokumentami potwierdzającymi doświadczenie na adres: info@walterfachkraft.pl

Kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

źródło: http://www.praca4u.net/praca-od-zaraz-kelnerkelnerka-id201277.html

ID ogłoszenia: 9852ae17762e050