€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B przy przewozie napoi Pasawa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pasawa
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2014 01:13

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy rozwożeniu skrzynek z napojami i napełnianiu automatów. Oferta z Pasawy na stanowisku kierowcy kat.B. Zatrudnienie dla dwóch osób.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Pasawa

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie:
  1. Załadować skrzynki z napojami do samochodu służbowego typu sprinter
  2. konieczne jest przewiezienie napoi do miejsca docelowego, następnie wyładunek i napełnienie napojami automatów.
  3. Inne zlecone zadania

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • konieczne jest posiadanie prawa jazdy kat.B oraz praktyczna umiejętność jeżdżenia samochodem
  • bardzo dobra sprawność fizyczna

Gwarantujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • zarobki w wysokości 8,50 euro brutto za godzinę plus dieta w wysokości 25 euro za dzień pracy
  • zorganizowane płatne zakwaterowanie na koszt pracownika, miesięczna należność do ok 250 do 300 euro

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się:

  • Telefonicznie w godzinach od 10 do 17- 34 350 20 18, 667 057 612
  • Lub mailowo: praca@smuda-consulting.com

W wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny: 0247 – 2014

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231cne/

ID ogłoszenia: 270544cfefdbf4e4

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B przy przewozie napoi Pasawa”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany praca. Wysłałęm email.

    Kontakt: marcyliusz2@wp.pl
    +48739630020