€ 11.00

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy C+E od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2013 01:23

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy C+E. Oferta zatrudnienia w firmie transportowej z Ingolstadt od zaraz. Wymagane prawo jazdy kat. C+E oraz znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca C+E

Miejsce pracy: Ingolstadt

Płaca: od 11 euro brutto plus dieta

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca polega na załadunku towaru na samochód, przewozie i rozładunku u klienta.
  • Pracownicy wyjeżdżają na trasy mniej więcej 50-60 km
  • Do zadań należy przewożenie towarów drewnianych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat. C+E

Oferta:

  • Wynagrodzenie od 11 euro brutto godzina. dodatkowo pracownicy otrzymują dietę i dodatki mieszkaniowe oraz żywieniowe
  • Zakwaterowanie- płatne
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenie w postaci CV oraz skanu prawa jazdy prosimy o przesłanie na adres:
biuro@polwork.pl

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/aktualne-ogloszenie-praca-w-niemczech-kierowca-ce-od-zaraz-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 80523c92643e924