€ 12€/h + 12€/dzień

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat. CE w Berlinie z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stala
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2018 05:29

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja ciekawej pracy w Niemczech dla kierowców kat. C+E. Zatrudnienie 2018 w rejonie Berlina przy rozwożeniu towarów na krótkich trasach.

Twoje zadania:
Transport w ramach jednodniowych / kilkudniowych wycieczek
Załadunek i rozładunek kontenerow
Przyjazna i kompetentna dostawa do naszych klientów
Zarządzanie i kontrola dowodów dostawy

Twój profil:
Niezależny, uporządkowany sposób działania
Elastyczność i poświęcenie
Wiedza z zakresu zabezpieczania ładunków
Prawo jazdy kategorii C / CE (stary FS2) z wpisem 95 + karta kierowcy
Dobra znajomość języka niemieckiego
Doswiadczenie nie potrzebne

Co oferujemy:
Wstęp do naszego oddanego zespołu
Apartament moze byc zapewniony
Dokladne i niestresowe przyuczenie

Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (40 lub 48 godzin tygodniowo) z podstawowym wynagrodzeniem i dodatkowym zasiłkiem, zarabia 12€/godzine + 12€/dzien (brutto)
Ufna atmosfera, bezpłatne ubrania robocze

Czy lubisz swobodę i niezależną pracę z niezawodnym zespołem w tle? Czy rozumiesz siebie jako dostawcę usług? Następnie czekamy na Twoje zgłoszenie!
JOBSPEKTRUM UG (hb) Bergstraße 32 15344 Strausberg

ID ogłoszenia: 2435ba378f2b80f8