€ 1600 Euro netto

Oferta pracy w Niemczech dla kobiet produkcja części medycznych od zaraz, Coburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 00:19

Firma z Coburga poszukuje kobiet do pracy w Niemczech przy produkcji części medycznych. Zatrudnienie od zaraz w sterylnych warunkach z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Pracownik produkcji części medycznych, dla kobiet

Rejon Coburg – Hof – Suhl

Zakres obowiązków:

– prace produkcyjne pomocnicze przy montażu małych wężyków (w warunkach sterylnych)
– praca 3-zmianowa (dodatek 25% za godziny nocne).
– praca stojąca

Oferujemy:

– wynagrodzenie wg stawki: 10,45 Euro brutto/godz + 1,5 Euro netto/godzina (czyli
dodatkowo 12 Euro netto dziennie)
– umowa o pracę na warunkach niemieckich (podatek i ubezpieczenie w Niemczech)
– zakwaterowanie zorganizowane (blisko pracy) za niewielką dopłatą

Wymagania:

– zdolności manualne
– gotowość do pracy zmianowej
– mile widziany podstawy niemieckiego

Proszę o cv na: office@gpjc.eu

ID ogłoszenia: 21360f7d4556d134