€ 900 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla kobiet sortowanie marchwii od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: NIemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 02:26

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet przy sortowaniu marchwi na polu. Zatrudnienie w Monachium od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: 900 euro netto/mc

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sortować marchew na polu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • zdrowy i dobry wzrok
  • duża motywacja i zaangażowanie
  • pracowitość
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowym
  • o aplikowanie prosimy wyłącznie zdrowe osoby

Oferujemy:

  • praca na podstawie umowy zlecenie
  • pracodawca odprowadza składki do ZUS-u i opłaca ubezpieczenie
  • praca od poniedziałku do soboty włącznie
  • możliwe nadgodziny
  • 1 dzień w tygodniu wolny
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 29953f371989ee22