€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla kuriera miejskiego-kierowcy kat.B Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 października 2014 02:25

Aktualnie poszukujemy pracownika do odbierania i rozwożenia przesyłek w Hannoverze. Oferta pracy w Niemczech w charakterze kuriera dla kierowcy kat.B. Konieczne jest posiadanie własnego samochodu.

Stanowisko: Kurier – Kierowca kat.B

Lokalizacja: Hannover

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w mieście przy odbieraniu i dostarczaniu paczek do odbiorców.
  • Przewożone towary zależne są od posiadanego samochodu – małe paczki przy samochodach mniejszych przy busach pracownicy będą przewozić palety, sprzęty gospodarstwa domowego oraz budowlane.

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie czynnego prawo jazdy kat.B oraz własnego samochodu
  • założona polska lub niemiecka działalność gospodarcza
  • zdolność do swobodnego komunikowania się w języku niemieckim
  • punktualność, obowiązkowość, słowność
  • zdolność do utrzymywania dobrych stosunków z klientami

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • pracę dla osób z własnym samochodem
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku od 8 do 16:30 pod numerem: 015202364903

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lmc9/

ID ogłoszenia: 669545107d5c4ed5