€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla magazyniera bez znajomości języka Kammlach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kammlach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 marca 2017 21:38

Oferujemy możliwość zatrudnienia na magazynie z meblami i artykułami dekoracyjnymi. Niemcy praca w Kammlach dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Kammlach, Niemcy
Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie i pakowanie towarów na magazynie z meblami i akcesoriami domowymi
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie wózka widłowego niskiego unoszenia
  • osoba zatrudniona będzie dbała o porządek oraz ład na magazynie

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • posiadanie aktualnych uprawnień na wózki jezdniowe z napędem silnikowym – a od osób bez uprawnień chęci i dużej motywacji do uzyskania u nas takowych
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki oraz premie
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko zakładu pracy
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a magazynem
  • pomoc przy sprawach urzędowych – wyrobieniu numeru podatkowego, meldunku, itp.
  • legalną oraz stałą umowę niemiecką
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • m.raczynska@personnel-international.pl

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-jako-magazynier-bez-znajomosci-jezyka-kammlach-2017/

ID ogłoszenia: 10758d24e6046785

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla magazyniera bez znajomości języka Kammlach”

  1. Wiktoria2805 na 27 marca 2017 @ 11:52

    Jestem zainteresowana . Prosze o kontakt 😉 +49 17634217956