€ 13,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla malarza-tapeciarza w budownictwie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 stycznia 2017 04:02

Proponujemy zatrudnienie w Stuttgarcie dla pracowników budowlanych w charakterze malarza-tapeciarza. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach wnętrz.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań wykończeniowych, polegających głównie na malowaniu, tapetowaniu oraz lakierowaniu drzwi, okien oraz ram
  • pracownik będzie zajmował się również szpachlowaniem, gruntowaniem i szlifowaniem
  • dodatkowe zadania to między innymi montaż dociepleń oraz praca pracy regipsach
  • osoba zatrudniona może być oddelegowana do kładzenia podłóg

Oczekiwania:

  • dużą zaleta będzie posiadanie aktualnego prawa jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zaangażowanie
  • duża motywacja
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe przynajmniej 3 letnie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawę godzinową
  • dietę

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres podany poniżej:

  • multijob.3604086@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-budowlany-id438546.html

ID ogłoszenia: 59158893827736e8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla malarza-tapeciarza w budownictwie Stuttgart”

  1. Witam! Jestem zainteresowany pracą-tel. 501776185