€ 9 euro netto

Oferta pracy w Niemczech dla malarza w budownictwie przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 00:42

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko malarz w firmie budowlanej ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem. Obowiązkiem będzie malowanie, tapetowanie i szpachlowanie.

Stanowisko: Malarz

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: 9 euro netto

Opis zadań:

  • Obowiązkiem będzie wykańczanie wnętrz.
  • Do zadań należeć będzie malowanie, tapetowanie, szpachlowanie.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo dobra znajomość języka niemieckiego-sprawdzana telefonicznie. Aplikacje osób bez znajomości języka nie będą rozpatrywane
  • doświadczenie
  • mile widziane referencje
  • posiadanie własnego samochodu
  • fachowość

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • uczciwą pracę na niemieckich warunkach
  • umowa podpisana zostanie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dla chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bezpłatne zagwarantowane przez pracodawcę lokum
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • wsparcie w kwestiach administracyjno-urzędowych
  • możliwość korzystania ze świadczeń niemieckich

Aplikacja:
Kandydaci znający język niemiecki prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-niemcy-id225209.html

ID ogłoszenia: 6255398ba043975e