€ 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla montera płyt gipsowych od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 02:51

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko monter płyt gipsowo-kartonowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz w Stuttgarcie przy regipsach oraz zadaniach wykończeniowych.

Stanowisko: Monter budowlany

Miejsce pracy: Stuttgart

Wynagrodzenie: 10 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie sufitów podwieszanych, ścianek działowych.
  • Do zadań należeć będzie gipsowanie ścian, malowanie, tynkowanie i inne prace wykończeniowe.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość
  • obeznanie w tematyce regipsów
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dbałość i szczegóły, rzetelność
  • zręczność

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • zarobki w wysokości 10 euro brutto/h plus dieta w wysokości 2 euro netto za przepracowany dzień
  • liczne nadgodziny
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • oferta dotyczy umowy na stałe z pełnym ubezpieczeniem i możliwością pobierania świadczeń niemieckich

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

  • rekrutacja@ksps.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-plyt-kartonowo-gipsowych-stuttgart-sprawdzony-pracodawca-2479086.html

ID ogłoszenia: 1253fa607abde8b