€ 10 euro netto/h

Oferta pracy w Niemczech dla murarza w budownictwie od zaraz Rottenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rottenburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 02:13

Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy stawianiu ścian dla murarza. Zatrudnienie dla budowlańców w Rottenburgu od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Murarz

Numer referencyjny: MUR/100/DE

Miejsce zatrudnienia: Rottenburg

Wynagrodzenie: 10 euro netto za godzinę

Obowiązki:

  • wykonywanie szalunków
  • stawianie ścian i fundamentów
  • samodzielne przygotowanie zapraw
  • dbanie o powierzony sprzęt i materiały

Oczekiwania:

  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność swobodnej rozmowy w języku niemieckim
  • kandydaci muszą być osobami samodzielnymi!
  • fachowość, pracowitość
  • posiadanie swojego samochodu

Gwarantujemy:

  • bezpłatne miejsce zakwaterowania – opłacone przez pracodawcę
  • dobre zarobki w wysokości 10 euro netto za godzinę
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Wiadomość z CV należy niezwłocznie przesłać na adres: rekrutacja@flexjob.pl
w nagłówku wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny oferty.

Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach od 9 do 15 pod numerem: 327465740

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-niemcy-id252109.html

ID ogłoszenia: 922545ff6c147a2a