€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla operatora maszyn na produkcji Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 października 2014 02:12

Zakład produkujący elementy gumowe, plastikowe i stalowe z Magdebura zatrudni pracowników na stanowisko operator maszyn. Niemcy praca od zaraz na produkcji przy kontroli jakości i obróbce.

Stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: Magdeburg

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie na produkcji elementów gumowych, plastikowych i stalowych.
  • Obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, obróbka elementów oraz przeprowadzanie kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • potrzebne jest doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • duża dokładność przy wykonywaniu zadań
  • konieczna jest dobra lub podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • nienieckie warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • dobre zarobki
  • opłacone ubezpieczenie i odprowadzane składki
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie polskiego przedstawiciela

Aplikacja:
Wiadomość z C należy przesłać na adres:

  • praca@cbsbutler.de

źródło:

ID ogłoszenia: 595447c327b3341