€ 1,350.00

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki do pani 84 lat k. Ratyzbony

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratyzbona
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:13

W okolicach miasta Ratyzbona od zaraz propozycja ciekawej pracy w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 84 lat, która ma zatwierdzony drugi stopień niepełnosprawności. Cierpi na demencję i częściową inkontynencję. Poza tym ma wstawiony sztuczny staw biodrowy. Porusza się w miarę samodzielnie, używa kul.

Podopieczna ma 84 lata (62 kg, 168 cm wzrostu) Seniorka ma zatwierdzony drugi stopień niepełnosprawności. Cierpi na demencję i częściową inkontynencję. Poza tym ma wstawiony sztuczny staw biodrowy. Porusza się w miarę samodzielnie, używa kul.
Noce seniorka przesypia raczej spokojnie. Zalecana jest kontrola jeden raz w ciągu nocy. Należy być przygotowanym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.
Obowiązki
zajmowanie się domem: zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie. Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach: mycie, ubieranie, zmiana pieluchomajtek, towarzyszenie podczas spacerów, spędzanie czasu z podopieczną.
Informacje dodatkowe
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi. Możliwość zrobienia zakupów jest 5 min. pieszo od domu. Córka mieszka w tej samej miejscowości.
Seniorka czuje się bardzo samotna, brakuje jej towarzyszki, z którą mogłaby porozmawiać albo przygotować obiad. Dwa razy w tygodniu przebywa w domu opieki dziennej. Opiekunka ma w tym czasie wolne.
Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Internet będzie założony. Czas wolny to minimum 2 godziny dziennie plus dodatkowo 2 razy po pół dnia w tygodniu.

Kontakt
Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania
mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 m-ce

Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 1435d4d3423b5e9b