Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,100.00

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani z Bielefeld od 6-7 lutego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 02:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani z Bielefeld od 6-7 lutego

Opis

Począwszy od 6-go lutego możliwa praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie z okolic Bielefeld przy opiece nad Panią w wieku 79 lat.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Bielefeldt, ok. Munster, Nadrenia-Północna Westfalia, Niemcy.
Podopieczna ma 79 lat, 160 cm wzrostu i waży 67 kg.

Podopieczna porusza się z pomocą balkonika . Czasem potrzebuje wsparcia, aby usiąść na wózek oraz przy codziennych czynnościach. Cierpi na nadciśnienie, przeszła zawał serca. Konieczność krojenia żywności na mniejsze kawałki.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc przy ubieraniu się , myciu, kąpieli, wychodzenie z podopieczną na spacer oraz prowadzenie gospodarstwa domowego : gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, zakupy. Dodatkowo opieka nad małym psem.
Podopieczna mieszka w jednorodzinnym domu. Sklep znajduje się w odległości 15 minut od domu. Dla opiekunki przeznaczono standardowo wyposażony pokój z dostępem do internetu.

Poszukujemy niepalących pań z podstawowym językiem niemieckim i z doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 6/7 lutego 2018 na 6 tygodni – 1100 EUR netto/m-c

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 2925a6ee4f847863

ilość wszystkich wyświetleń: 624, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.