€ do uzg.

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych od Pani 90 lat z Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: HAMBURG
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 06:54

Agencja “Progressio24” poszukuje opiekunów bądź opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Hamburga przy opiece nad Panią w wieku 90 lat, która jest osobą zniedołężniałą i cierpiącą na astmę.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska

Wyjazd – 18 czerwca
miejsce pracy: Ellerau nad Hamburgiem

Podopieczna ma 90 lat (164 cm, 62 kg) mieszka sama

Pani Renate jest zniedołężniała i ma astmę. Ona ma lekkie problemy z poruszaniem się – rolator, ale nie potrzebuje pomocy przy transferze. Przede wszystkim chodzi o pomoc w domu i w codziennych czynnościach. Nie ma nocnego wstawania – pani się kładzie o 20.00 i długo śpi

Do dyspozycji opiekunki pokój z Internetem

Wymagania
WYMAGANIA:
doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Kandydatom oferujemy
– stawka 1100 E na rękę

–gwarancja terminowych i szybkich wypłat
– legalną pracę, Ekuz, A1
– szybkie wyjazdy
– wypłata w Euro lub PLN
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

ID ogłoszenia: 8535b1f8dbdc7348