€ 1,300.00

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych w Brockel od 4 czerwca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brockel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2018 02:47

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pani 84 lata z demencją w miejscowości Brockel. Zatrudnienie od 4-go czerwca dla osób z doświadczeniem w opiece.

Rozpoczęcie: 04.06.2018
Miejscowość: 27386 Brockel
Osoba podopieczna: kobieta
Opis osoby podopiecznej:
Pani 84 lata, jest osobą leżącą. Ma demencje, obecnie się wyciszyła, jest spokój. Na wysokości biodra pani ma drenaż, zajmują się nim pielęgniarki, które przychodzą 2x dziennie podawać również leki i dawać zastrzyki.
Nie ma wstawania w nocy. Mycie, ubieranie odbywa się w łóżku, ale podopieczna je obiady przy stole, trzeba ją wtedy dźwignąć i przesadzić na wózek inwalidzki (jest dość ciężką osobą, potrzeba w marę silnej opiekunki). Panią wysadza się również na kibelek.
Zakupy robi rodzina raz w tygodniu, robi się listę i im przekazuje.
Kobieta mieszka sama w domu jednorodzinnym, do niedawna była sprawna, samodzielna i jeździła autem. Syn mieszka ok. pół km dalej, pozostała rodzina w tej samej miejscowości.

Schorzenia: osłabienie starcze, demencja
Pflegedienst: dwie, 2x dziennie
Czynności wykonywane przez podopieczną:
– poruszanie się- osoba leżąca
– toaleta- z pomocą
– higiena osobista/ mycie- wykonywane przez opiekunkę
– ubieranie- z pomocą opiekunki
Wstawanie w nocy: brak
Zakres obowiązków:
– gotowanie
– sprzątanie
– pranie
Warunki domowe: dom jednorodzinny z ogrodem
Warunki dla Opiekunki:
– pokój z Internetem
-TV (w pokoju podopiecznej) , Tel
Wymagania:
– dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– gotowość do pracy 2 msc
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1250-1300 € netto
Tel. 897220760, 896761125

ID ogłoszenia: 1255b0c143503ca0

Brak tagów