€ 1240+200Euro premii

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunów osób starszych w Suderburg

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Suderburg, Gifhorn
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 01:08

Agencja poszukuje obecnie opiekunek i opiekunów osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w rejonie Suderburg przy opiece nad seniorami z dojazdem.

Opiekunka mieszka w oddzielnym domu przeznaczonym dla opiekunek. Ma oddzielny pokój, zaś łazienka i kuchnia są do wspólnego użytku. Jest internet. Opiekunka pracuje 8 godzin na dobę (jest to praca dwuzmianowa), soboty i niedziele są wolne. Do dyspozycji jest samochód służbowy, prawo jazdy jest wymagane, bo do podopiecznych trzeba dojechać autem.

Obowiązki

zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie), pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie, czesanie, kremowanie), zmiana pieluch lub pieluchomajtek, opróżnianie worka cewnikowego, transfer pacjentów, karmienie, podawanie leków wg. Wskazówek lekarza, aktywizacja podopiecznych.
Informacje dodatkowe

Opiekunka co tydzień dostaje pieniądze na własne wyżywienie. Pflegedienst zwraca też za podróż.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, gotowość do wyjazdu 7-8.12. na okres 2/3 miesięcy

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 4945a0d410160822