€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla pakowacza bez znajomości języka Fryburg Bryzgowijski

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fryburg Bryzgowijski
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 maja 2014 01:40

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie w charakterze pakowacza. Zatrudnienie w Fryburgu Bryzgowijskim przy pakowaniu artykułów biurowych i elektroniki bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Fryburg Bryzgowijski

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Zadania magazynowe fizyczne.
  • Pracownik będzie odpowiadał za zbieranie zamówień, pakowanie, komisjonowanie towarów.
  • Magazyn dysponuje sprzętem biurowym oraz artykułami elektronicznymi.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość wyjazdu na dłużej

Oferujemy:

  • zapewniamy zamieszkanie
  • pakiet socjalny
  • dobre zarobki
  • praca legalna- niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zdjęcia całej sylwetki na jednolitym tle oraz CV na adres:

  • logistyka@euro-labora.com

Zdjęcie musi przedstawiać całą sylwetkę, prosimy o zdjęcia oficjalne, bez okularów, serduszek, buziaków. Załączona fotografia jest częścią profilu i na jego podstawie również, będzie podejmowana decyzja o przyjęciu bądź nie.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczkacz-2329945.html

ID ogłoszenia: 801537263d7ea983

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla pakowacza bez znajomości języka Fryburg Bryzgowijski”

  1. Witam,jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.Jestem dyspozycyjny na dłuższy okres czasu.Proszę o kontakt +48 724 418 538 lub e-mail opoczniak.27@gmail.com

  2. koras1986 na 24 maja 2014 @ 17:29

    Witam z miłą chęcią przyjął bym waszą pracę mój e-mail krzychu2723@interia.p i nr tel.695246093 Pozdrawiam Krzysiek lat 28