€ 1850-2250/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie obuwia od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 stycznia 2020 03:41

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni obuwia z Hamburga. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par, grup bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: w zależności od posiadanych umiejętności, kwalifikacji oraz znajomości języka od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w roli pomocnika na magazynie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozładunek towarów oraz ich rozkładanie w odpowiednie miejsca, kontrola towarów wchodzących jak i wychodzących, aktualizowanie bazy danych, wysyłka, pakowanie
  • inne codzienne obowiązki niezbędne do sprawnego funkcjonowania magazynu

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna samodzielność
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do logicznego myślenia, liczenia w pamięci i wyciągania wniosków ze swoich działań

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • początkowo zatrudnienie na podstawie umowy próbnej z opcją przedłużenia dla pracowników którzy się sprawdzą
  • uczciwe zarobki wypłacane terminowo
  • wsparcie polskiego rezydenta i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • 30 dni płatnego urlopu rocznie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę dla par i grup

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. mg/a4/01/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 5285e11cfc91aa55

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie obuwia od zaraz Hamburg”

  1. sarasylwia na 8 stycznia 2020 @ 14:42

    Para jest zainteresowana pracą ,proszę o kontakt 660737375

  2. Witam, chciałabym się dowiedzieć o szczegóły, jestesmy zaiteresowani, proszę o kontakt 789464726.

  3. Lukasz kempa na 14 stycznia 2020 @ 11:36

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mieszkam w Niemczech oto mój numer 01788858654

  4. Zainteresowana prosze o kontakt +31686153526

  5. Witam razem z partnerką jesteśmy zainteresowani współpracą.Proszę o kontakt. 663568225

  6. Klaudia000 na 30 stycznia 2020 @ 12:49

    Witam jestem już w hamburgu mam mieszkanie szukam pracy proszę o kontakt na mój numer telefonu +4915124411561 Prace mogę zacząć od zaraz pozdrawiam Klaudia