€ 1650 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie rzeczy skórzanych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:12

Zatrudnienie w Düsseldorfie dla par bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Ogłoszenie zorganizowane na miejscu z zapewnionym odpłatnym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pakowacz produktów skórzanych
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie
Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zakres zadań:

  • wymagająca dużej zręczności praca powtarzalna
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się kontrolą jakości oraz pakowaniem wyrobów skórzanych – pasków, etui, portfeli, torebek, kosmetyczek itp.
  • jeżeli jakiś produkt będzie zarysowany lub uszkodzony pracownik musi oznaczyć wadę i cofnąć produkt do działu produkcji

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • duża dokładność profesjonalizm
  • rzetelność, sumienność, dokładność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • optymizm
  • pozytywne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie
  • punktualność
  • delikatność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • premie i dodatki
  • zamieszkanie odpłatne, koszt miesięczny od osoby to 200 euro a od pary 350 euro
  • opiekę koordynatora Polaka
  • stały nadzór
  • tanie obiady na stołówce dla pracowników
  • dla najlepszych i najrzetelniejszych pracowników stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV na niżej podany adres kontaktowy:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Pakowanie galanterii skórzanej, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-par-pakowanie-galanterii-skorzanej-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 635591302d495e3e

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie rzeczy skórzanych Düsseldorf”

  1. marcin_l2 na 12 maja 2017 @ 16:29

    witam jestem zainteresowany pracą wraz z dziewczyną prosze o kontakt 506343774

  2. patrycjabartek na 17 maja 2017 @ 17:13

    Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani spełniamy kryteria a pracę możemy zacząć od zaraz proszę o kontakt tel 662 510 691

  3. patrycjabartek na 17 maja 2017 @ 17:16

    Witam ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani pracą spełniamy kryteria a prace możemy rozpocząć od zaraz proszę o kontakt 662 510 691

  4. witam jesteśmy z dziewczyną zainteresowani proszę o kontakt 573097062